Kom binnen bij bedrijven | Groene Hart Werkt

Contact

Kom Binnen Bij Bedrijven 2020 vindt plaats van 23 tot en met 28 maart 2020. Wij kijken uit naar een waardevolle editie. Heeft u een vraag of een tip? Mail deze naar de contactpersoon van uw gemeente: 

Contactpersonen gemeenten (voor bedrijven)

Gouda
Maya Ramdaras
maya.ramdaras@gouda.nl
06 - 43 38 52 93

Krimpenerwaard
René Kuzee
r.kuzee@krimpenerwaard.nl
06 - 22 83 73 75

Molenlanden
Louisa Broens
ondernemersloket@jouwgemeente.nl
06 - 46 88 45 38

Papendrecht
Ninetta Lorenc
n.lorenc@papendrecht.nl
06 - 40 62 94 72

Sliedrecht
Esther Smit
e.smit@sliedrecht.nl
06 - 12 39 15 68

Vijfheerenlanden
Izaäk Streefkerk
i.streefkerk@vijfheerenlanden.nl
088 - 599 7257

Waddinxveen
Maud van Koeveringe
m.van.koeveringe@waddinxveen.nl
0182 - 62 48 94

Zuidplas
Maaike Kuipers
m.kuipers@zuidplas.nl
06 - 40 15 12 82

 

Website

Wilt u de informatie over uw bedrijf op de website aanpassen of aanvullen? Neemt u dan contact met ons op via deze link en u ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie.

Deelnemende bedrijven

LeerWerkLoket Drechtsteden

Van den Broek Mechanisatie en Machinebouw B.V.

Blom DSW

Libbey Leerdam

Bekijk alle deelnemende bedrijven

Volg Kom binnen bij bedrijven op: