Kom binnen bij bedrijven | Groene Hart Werkt

Voor bedrijven
ik open mijn deuren voor iedereen

Mijn bedrijf aanmelden

Voor bezoekers
ik wil bedrijven bezoeken

Schrijf u in

Contact

Contactpersonen gemeenten (voor bedrijven)

Alphen aan den Rijn
Lars Blokker
lblokker@alphenaandenrijn.nl
06 - 25 69 50 64

Bodegraven-Reeuwijk
Sander van Alten
svanalten@bodegraven-reeuwijk.nl
06 - 51 75 89 82

Gouda
Maya Ramdaras
maya.ramdaras@gouda.nl
06 - 43 38 52 93

Liëlle Holman
lielle.holman@uwv.nl
06 - 23 24 18 91

Krimpenerwaard
René Kuzee
r.kuzee@krimpenerwaard.nl
06 - 22 83 73 75

Oudewater
Dennis de Cauwer
cauwer.d@woerden.nl
06 - 25 72 36 83

Waddinxveen
Eef Oosterwijk
e.oosterwijk@waddinxveen.nl
06 - 41 55 35 88

Maud van Koeveringe
m.van.koeveringe@waddinxveen.nl
0182 - 62 48 94

Woerden
Nanette Mostert
nanette@samenvoorwoerden.nl
06 - 47 67 60 21

Zuidplas
Hans Houtman
h.houtman@zuidplas.nl
0180 - 63 99 97

Deelnemende bedrijven

Animo Uitzendburo

Ambachtelijk Gouda

Nu zorg

Ferm Werk

Bekijk alle deelnemende bedrijven